OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

fenakit

 

phenacite, fenakit
 
Fenakit je mliečno-biely a jasný krištáľ.  Tento kamienok je držiteľom najvyššej vibrácie! A je aj dosť drahý.
 
Názov pochádza z gréckeho slova fenakos, čo znamená, iluzionista, ktorý sa zmieňuje o jeho zdanlivej podobnosti s diamantom harkimerom.
 
Považuje sa za silný aktivátor korunnej čakry a tretieho oka.
Pomáha nadviazať kontakt s nebeskými majstrami a anjelikmi. 
 
 
 
 
Posilňuje neurologické obvody, ktoré synchronizujúco sú spojené s víziou. Pomáha s očnými nervami. Harmonizuje naše vyššie Ja.Umožňuje hlboké meditácie, podporuje vnútornú poznanie, a našu trpezlivosť. Fenakit má pripojenie k oblastiam materializmu, ktoré umožňuje realizáciu toho, čo človek chce.
 
Čistí dušu aktivuje všetky čakry, ako aj fyzickú štruktúru, energetické centrá a dráhy.Fenakit z Madagaskaru má rezonanciu energie, ktorá učí, že rovnaké priťahuje rovnaké. Zlepšuje porozumenie, múdrosť, mier, trpezlivosť, odpustenie a lásky pre všetkých.
 
Posilňuje liečenie energiou ostatných kameňov, pracovať s rôznymi kameňmi na rôznych chorobách súčasne.. Eliminuje zúfalstvo a strach zo zmeny. Ruský Fenakit zvyšuje energiu. Fenakitová energie je k dispozícii pre tých, ktorých energia vibruje na vyššej úrovni.
Pomáha zlepšiť rôzne funkcie mozgu.
 
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/27/Fenacitas.jpg/250px-Fenacitas.jpg
 
Pomáha nám prehĺbiť meditáciu a počas nej vnímať svoje vnútorné štruktúry až po bunkovú úroveň, ale hlavne vnútorné štruktúry v čakrách. Toto sa prejavuje ako tiché "vedenie".
Na základe tohto "vedenia" môžeme potom konať - fenakit nám pomáha robiť aj ťažké rozhodnutia, pomáha nám meniť náš zabehaný život a dáva nám vnútornú odolnosť potrebnú pre to, aby sme tieto zmeny ustáli.
 
 
Všetky druhy fenakitu aktivujú našu auru a pomáhajú nám vnímať iné dimenzie, zlepšujú našu schopnosť vidieť do budúcnosti a pohybovať sa v astrálnej rovine.
Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52