OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

vyhánanie duchov

Vyhánanie duchov ,vyháňanie diabla , vyháňame démonov

Ako vyženieme démona, duchov alebo diabla z tela, očistite svojho priateľa , zviera alebo predmet odporúčam ak vám pomôže jeden a viac ľuďí! Postup: Rozsej po dome sol a ryžu , každých dvanásť hodín čistí to od negatívnych energii. AK máš potvrdené že kamarát vážne neblúzni iba zo stresu ako strata práce,lásky,majetku atď. A máš potvrdené že je v ňom démon tak si kúp silné prášky na spanie , daj mu ich do vody (inak chalan určite nieje pod plnou kontrolou démona myslím že ten démon je v ňom len čiastočne podľa toho čo opisuješ) keď ho uspíš sprav v izbe kruh okolo neho penta gram aby bol kruh v strede pentagramu , naštuduj si na internete očistné znaky , znaky obrany a sily tie napíš na konce cípov pentagramu , okolo celého pentagramu sprav ďalší kruh (rob ich kriedou , alebo pieskom - hlinou z brehu potoka) okolo celého kruhu rad za radom napíš všetky značky ktoré som ti vravel nech vyhľadáš predtým . A za tie značky poukladaj sviečky malé čajové v malých rozostupoch , pár ich daj aj okolo vnútorného kruhu . Do mietnosti umiestni taniere zo soľou a ryžou , nie jeden dva ale čo najviac čo máš po ruke a do každého rohu miestnosti daj po tri sviečky ale už nejaké väčšie . Zožeň si kryštály (väčšie) a umiestni ich do všetkych piatich koncov cipov z vnútornej strany (pentagramu). Potom pred vnútorný kruh umiestni všetky polodrahokami ktoré máš ale najmä ochranné ako lapis lazuli a proti čiernej magii napr. záhneda.
 
Postup na jeho tele : Ak si sa uistil že spí alebo bude s tebou spolupracovať tak ho ulož do stredu toho kruhu (mal by byť dosť veľký aby si ho tam mohol dať a on ani jednou časťou teľa netrčal z kruhu ani sa ho nedotýkal. Kúp si najlepšie henu na telo lebo vydrží dlhšie a tým pádom aj podporný účinok znakov bude silnejší . Cez jeho pupok nakresli rovnomerne X malo by byť rovnomerne ku ľudskej osi od hlavy po päty , sprav okolo neho kruh ktorý môže byť prerušovaný v štyroch bodoch (zhora,zdola, zľava , zprava) tam kde sa to prerušuje v medzere potiahni čiaru smerom od X do priestoru čiara by nemala byť rovná kedže rovno energie nikdy nepôjde , má to byť cca 3-4 cm na ktorých konci nakresli ďalšie X. Pomedzi X nakresli ochrané značky aby ich bolo presne štyri podobne ako X vo vonku od kruhu . Od tých ochraných zmanení následne nato nakresli čiary mierne vlnky (aby prúdila energia ) a každých pať centimetrov ukonči vlnku nakresli ochrané znamenie a zase pokračuj , vlnky a znaky by sa nemali spájať. Takto prejdi cez celý chrbát. 
 
Samotný rituál : Prípravu ktorú som opísal vyššie môžeš aj zameniť na pečatiaci ritual, ritual posilnenia alebo vyvolanie entity len musiš vymeniť znaky.
-Posaď sa pred celý kruh nesmieš zasahovať do žiadneho znaky , do rúk si môžeš na posilnenie dať kryštály .
-Uveď sa do meditácie , keď sa dostaneš do dosť silnej meditácie tak si uvedom podstatu tvojho kamaráta a entity v ňom musíš ich duchovne separovať .
-Vôjdi do kruhu (nestúpaj ani na znaky ani na nič) nazbieraj silu do ruky a polož ju na kruh ktorý má okolo pupku každý prst by mal byť rovnomerne po kruhu.Každý prst by mal predstavovať zámku ktorý v tom bode kde sa ho dotýka uzatvára démona z kruhom , následne sa celý kruh rozhorí magiou a znemožní démonovi konať .Teraz nabi silou ochrané znaky ktoré mu idú cez chrbát , a začínaju okolo kruhu ktorý ma okolo pupku tiež horia modrým plameňom a vidíš ako pečatia telo priateľa proti démonovy ktorý by mu mohol ublížiť .Ďalšiu mágiu vlož do X ktoré by mali byť nabité energiu a pomaly začať vypudzovať démona z jeho teľa ale neaktivuj ich na plno . 
-Odíď z kruhu sadni si pred neho zase sa uveď do meditácie
 
-Fáza 2-
-Nabi energiou Vnútorný kruh okolo neho , začne plápolať energiou a vidíš ako uzaviera všetkú magiu v sebe je plne pod tvojou kontrolou , nato aktivuj pentagram každý cíp reprezentuje element+duša tak si daj načas a vždy popros za každý cíp jeden element a na koniec tvoju dušu. 
-Dodaj silu do ochraných znamení aby posilnili vnútorný kruh a kontrolu nad démonom 
-Teraz aktivuj jeden po druhom kryštále , aby posilnili tvoju kontrolu nad vnútorným kruhom a pentagramom aby ich sily pomohli dokončiť rituál, aby poslúchali tvoje rozkazy a smerovanie energie. 
-Aktivuj sviečky a predstavuj si ako spalujú každú negatívnu energiu ktorá ku ním príde a nabíjajú energiu ohňa vonkajší kruh.
-Aktivuj vonkajší kruh kruh transformácie a obrany , horí ohňom z magie sviečok a každá negatívna energia ktorá cez neho prejde sa mení na oheň (musíš si to predstaviť) .
-Aktivuj ochrané znamenia z vonkajšieho kruhu daj si na čas a každému sa venuj zvlášť, aby posilnili vonkajší kruh .
-Aktivuj ostatné kamene aby posiľňovali transformačnú silu kruhu nabi ich čo najviac. 
-Nakóduj každú misku s ryžou alebo soľou aby do seba nasala negatívnu energiu , to aj ďalšie sviečky ktoré sú v miestnosti.
-Sprav si ochranný štít , prejstotu proti silnému démonovy. 
 
-Fáza 3-
Aktivuj vnútorný kruh aby začal vysávať z démona silu , načo aktivuj po jednom každý kryštáľ (ako keď zapneš lampu tak ako keby zasvietili ) aby posíli vnútorný kruh a ťahali z démona silu .
-Aktivuj pentagram nech spúta jeho sily ktoré už nemôže použivať , predstav si ako každý cíp pentagramu sa rozhorí spoločne zo sviečkou predstav si element a jeho farbu ako zväzuje démona v tele , každý jeden sa okolo neho obmotáva aby nemohol nič robiť a uťahujú okolo neho slučky. 
-Aktivuj ochrané značky aby vypudili démona z teľa aby chránili telo a jeho energiu .
-Aktivuj vonkajší kruh ktorý by mal horieť obrovským ohňom spolu s ním všetky sviečky , vonkajší kruh ťahá z démona silu von ktoré spalujú sviečky , pohlcujú ich taniere z ryžou a soľou a kruh transformuje na silu ktorá posilní značky. 
-Aktivuj teraz vonkajšie ochrané značky a kamene aby všetku svoju silu namierili na posilnenie kruhu ktorý ešte viac vysáva démona .
 
-Fáza 4- 
Slučky z pentagramu škrtia démona , ten je vysávaný z energie všetky ochranné značky separujú démona od teľa hostiteľa takže démon nemá už prísun ďalšej sily . Plamene sviečok spalujú démona a slučky z pentagramu ho ešte viac drtia .
-Vstaneš vôjdeš do kruhu zhromaždíš silu do ruky , tú položíš na kruh , všetky znaky na tele začnú horieť a znaky X začnú plápolať fialovým plameňom čo je démon ktorého zo seba vypudzujú .Teraz sa sústreď nato aby všetko fungovalo ešte viac ako predtým aby pentagram ho viac ťahal kryštáli tiež pomôž aj ty a nech ho všetko vysáva z energie .
Na konci by mal démon opustiť telo (môžu zhasnúť naraz sviečky napríklad).Pravdepodobne odíde a bude hladať inú obeť dokým si olíže rany , ak je to slabší démon môžte ho zničiť tým že ho pentagram stále bude držať čo silnejšieho démona neudrží.

Späť na očistu 

Pridávam aj obrázok ako by mal vyzerať ritual :
 

magická pečať , pentagram , rituál na vyhnanie démona , magia , kryštáľ , vyháňanie diabla , urieknutie kliatba

imageimage

 


Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52