OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

moqui marbles

 

Moqui Guličky
 
"Hromové guľôčky" alebo tiež "Šamanské kamene sú pomenované podľa Indiánov kmeňa Moqui, ktorí obývali územie Utahu a odkiaľ tieto prevažne hladké eliptické alebo okrúhle konkrécie pochádza.
 
Moqui Marbles odháňa všetko zlé a prepožičiava svojmu nositeľmi spokojnosť a šťastie.Pozitívne sily je možné prenášať aj na osoby v našom okolí.
 
VZNIK a popis:
Tieto kamene sú čoraz vzácnejšie, pretože sú teraz k nájdeniu iba v Grand Staircase Escalante v štátom chránenom území. O Moqui Marbles existuje mnoho teórií ako vznikli.
Podľa geologických štúdií mogu Marbles obsahujú železnej rudy ktorých vek sa odhaduje až na 130 až 155 miliónov rokov.Tieto kamene boli využívané Hopi indiánmi k šamanským rituálom a hrám.
Traduje sa, že tieto kamene svojmu majiteľovi prepožičiavajú šťastie, spokojnosť a svoju pozitívnu nadpozemskou energiu.
Moqui Marbles se delia na ženské a mužské kamenre. Ženské kamene sú väčšinou hladšie a guľatejšie, mužské kamene sú väčšinou hrubšie a čiastočne sa podobajú lietajúcemu tanieru, ale nie je to jednoznačnú podmienkou.
Moqui Marbles sú väčšinou hladké, eliptické alebo kruhové guličky tvorené z kompaktného pieskovca uzavretý v "mušli - obalu - panve" zo zlúčenín železa.
 
Liečenie: Čistia, zlaďujú a vyvažujú energetické centrá (čakry) a meridiány, odstraňujú blokády, ochraňujú a zvyšujú túžbu po vyzdravení. Potláčajú bolesť.
Pomáhajú pri problémoch so zaspávaním a zlepšujú kvalitu spánku. Zlepšujú absorbciu železa, krvotvorbu a prekrvenie, posilňujú svaly a kožu, žily a imunitný systém. Používajú sa pri úbytku kostnej hmoty a obnovujú organizmus na bunkovej úrovni.
Mužské kamene treba pokladať vždy na slabú alebo chorú časť tela, ženské kamene na opačnú časť tela. Len čo položíte druhý kameň a uzavriete tým energetický okruh, pocítite tok/pulzovanie energie. Ak máte len dva mužské alebo len dva ženské kamene, ten ťažší z nich sa pokladá na chorú časť tela a ten druhý na zdravú.
 
mo
 
 
Keď tieto kamene dáte do miestnosti na vhodné miesto, po čase začnú chrániť a harmonizovať celý priestor. V lidech podporují klid, veselost a vyrovnanost a chrání před psychickým útokem nebo negativními energiemi. V ľuďoch podporujú pokoj, veselosť a vyrovnanosť a chráni pred psychickým útokom alebo negatívnymi energiami. Chrání před falešnými přáteli, před ohněm, povodněmi a bleskem. Chráni pred falošnými priateľmi, pred ohňom, povodňami a bleskom. Obyvatele prostoru, které chrání, obdarovávají plodností (v doslovném i přeneseném významu), štěstím a životní radostí. Obyvateľa priestoru, ktoré chránia, obdarúvajú plodnosťou (v doslovnom i prenesenom význame), šťastím a životné radosťou.
Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52