OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Ako otvoriť tretie oko

Ako otvoriť tretie oko

Ako si postupne vypestovať zrak na magiu 
Ako sa to dá využiť ?
-Môžete vidieť zdroje veľkej magie napr. artefakty, polodrahokami a hladať ich v prírode.
-umožní vám to nájsť ley čiary - čiary energie .
-zistiť kto na vás útoči len s pomocou zraku
-analyzovať magické techniky a naučiť sa ich časom
-zistiť aký typ magického štítu má človek na ktorého útočíte a tak nájsť jeho slabiny
- a veľa ďalšieho

Tréning to je veľmi na dlho a obtiažny , niektory ľudia mi hovoria že sa to pre jednotlivca neoplatí trénovať pretože takýto čas keby vložili do trénovania energii tak by boli na obrovskej úrovni a toto by nepotrebovali ale ak ste napríklad tím ľudí tak je toto veľmi prínosná technika ktorá vám získa značnú výhodu . Upozorňujem že ku vnútornému zraku musíte mať predpoklad podobne ako niektorý ľudia su talentovaný na futbal a za polovicu času dosiahnu dvakrát tolko výsledkov ako ostatný podobne je to aj z touto technikou takže musíte vážne vedieť či nato máte talent.

image
TRÉNING FÁZA -1-

-Zhromaždovanie energie do očí 

Ako prvý tréning a základný bude pozostávať s troch tréningových jednotiek toto je prvá z nich. Zložte ruky pred pupok ako keď držíte loptu , predstavujte si ako guličky energie (biele) sa zbiehajú medzi vaše ruky a zhromaždujú sa medzi rukami . Nádych - predstavujte si ako energia zo vzduchu vniká do vaších plúc a stadiaľ medzi dlane cez pupok Výdych - odbúravajte bloky vo vašom tele od smeru solar plexu až po oči. Pomaly potom prechádzajte rukami vyššie a vyššie jeden nádych a výdych pohyb o jeden centimeter takže by ste mali mať od pupku po oči mať okolo sto nádychov-výdychov . Keď prídete po oči tak sa musíte sústrediť na pocit vašich očí a ako keby magnetizovali energiu medzi vašimi rukami , ako náhle budete tento pocit úplne cítiť tak pomaly oddelujte ruky od seba podobne ako vtedy s nádychmi a výdychmi by to malo byť zase 100 nadýchnutí a vydýchnutí dokým sústredíte jednu guľu energie na dve malé a do očí . Keď ju tam zhromaždíte predstavte si cievky energie ktoré smerujú do očí a ako vaše oči tvoria víri ktoré zachytávajú energiu na toto sa sústredte a držte , presne ďalších sto nádychov-výdychov kedy len udržujte energiu v očiach a snažte sa vnímať vaše okolie ale hlavnou časťou tréningu je držať energiu v očiach , mali by ste neustále vlastne cítiť tlak v očiach ktorý by až do konca nemal prestať. Potom začnite uvolnovať energiu z oči zase medzi ruky zase sto nádychov a výdychov až pokým úplne energiu nevyberiete z očí , tú potom sto nádychmi a výdychmi presuniete nad pupok kde ju postupne uvoľníte do celého teľa . Musíte robiť presný postup pretože ak zanecháte energiu v očiach tak vás veľmi rozbolí hlava a nebude to prestávať ak to uvolníte tak zoslabne. Zo začiatku napr . prvých 10 tréningov vás bude bolieť hlava ale pomaly by to malo s tréningom ustupovať. Vaše tréningové jednotky na túto jednu techniku by mali trvať okolo 30 minút , neskôr keď to budete zvládať rýchlejšie pomaly znižujete čas (ale energiu v očiach musíte cítiť stále podobne silnú ako pri 30 minútach) až na 20 minút.

-Otváranie tretieho oka 
Táto technika je viac o trpezlivosti a pravidelnosti ako o technike a prevedení. Ja napríklad to robím každý večer pred spaním . Kúpte si nejaký polodrahokam na otváranie tretieho oka napr. citrín,lapis lazuli,kryštál atď. keď budete mať dosť času lahnite si a položte na čelo . Musíte sa úplne uvolniť a položiť do meditácie , potom podobne ako sa môžete zamerať na dych alebo cit v jednej ruke sa zamierte na čelo proste len na pocity a cítenie takto by to malo trvať 5-7 minút v úvode tréningu , potom začnite formovať energiu do čela , nádych nazbieranie energie a výdych otvorenie blokád teľa 50 opakovaní až nakoniec nazbieranú energiu sformujte do víru ktorý prechádza cez kameň a vnútorné oko , snažte sa čo najviac používať tretie oko . Nakoniec všetku energiu pošlite do kameňa , zase zopakujte 50 nádychov výdychov a postup predtým všetky tieto serie zakončené vírom by mali trvať 3-4 minúty a opakovať by ste ich mali dvadsaťkrát nakoniec budete určite vyčerpaný , vaše tretie oko bude senzitívnejšie a kameň nabitý .Nakoniec energiu z kameňa vyšlite do tretieho oka . Mali by ste to robiť čo najčastejšie a čo najdlhšie.

-Zlepšenie funkcie oka
Toto narozdiel od predošlých cvičení je kratšie na čas a môžte to robiť kedykoľvek v priebehu dňa jedná sa o zlepšenie funkcie oka narábania z energiou a je veľmi dôležité aby ste všetky tri tréningové fázy opakovali . Napr. sedíte na zastávke máte 5 minút čas , uvoľníte sa , zavriete oči , začnete vnímať svoje oči , posielať do nich energiu . Nádych výdych 30 opakovaní až pokým nenazbierate energiu do oka tak všetku energiu sformujte do tvaru vaších očí ako asi vypadajú a teraz tu energiu "rozprestriete " okolo seba dajme tomu pár centrimetriv potom meter až na dva sústredte sa nato čo cítite okolo seba a čo vidíte zo začiatku nebudete cítiť asi nič a ani vidieť ale postupom tréningu všetkých troch tréningových jednotiek a tohoto konkrétne budete pomaly cítiť v okolí napríklad človeka , ja osobne som po mesiaci tréningu vedel v okruhu desiatich metrov zachytiť ľudskú prítomnosť . 

 S pomocou týchto techník sa dokážete postupom času napr. za polrok ak budete trénovať aspoň tri hodiny týždene cítiť prítomnosť ľudí , zvierat, elementálov a magie vo svojom dome čiže v okolii cca od 15 do 30 metrov podľa toho aký častý tréning budete mať .Magiu budete vidieť len matne ale tento tréning je hlavne základný kameň pre oči a pokročilé vnímanie sa trénuje neskôr.

Pozrite si tiež ENERGICKÉ CVIČENIA - získajte pre telo stratenú energiu a zvýšte množstvo sily na liečenie a magiu .

Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52