OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

sokolie oko

 

sokolie očko
 
Sokolie oko je pomenované podľa  na základe jeho vzhľadu, ktorý  pripomína dúhovku oka.  V tomto prípade mám modrozelenú  alebo modrošedú farbu.
 
Vynikajúci kameň k liečeniu pozemskej energie a k uzemňovaniu. Povzbudzuje a posiluje fyzické telo. Sokolie oko vznášajúce sa nad zemou uľahčuje vyvolanie vízií a náhľad do vnútra vecí. Zvyšuje mentálnu schopnosť, napríklad jasnovidectvo.
 
 
 
Pomáha pri ochorení pľúc, upokojuje astmu.Podporuje objektivitu, flexibilitu a toleranciu. Pomáha nositeľovi vidieť seba samého aj s kladmi a zápormi, ktoré podvedome odmietame.
Stabilizuje pocit sebadôvery a vlastnej identity.
 
 
 
Brzdí tok energie v tele, čím pomáha pri hormonálnych poruchách, nervozite, triaške.
Posilňuje zrak, lieči očné problémy a choroby. 
Mierni bolesti hlavy a migrény.
 
Pomáha nám získať tú správnu perspektívu, aby sme vedeli dokonale odhadnúť situáciu, akoby sme sa na ňu pozerali zvrchu, očami sokola. Sokol zosobňuje tvrdé, nekompromisné intuitívne videnie a intuitívnu múdrosť. Prehlbuje meditáciu, tretieho oka.
Pomáha vyvážiť jinovú a jangovú energiu (v spojení s malachitom a/alebo perlami) a rieši vnútorné konflikty.
 
sokolie oko
Jeho vplyv je najväčší v oblasti centra čela. Sokolie oko sa môže stať našim vnútorným zrakom. Pomáha nazrieť do hlbín duše. Učí vidieť v ostrom, neprikrášlenom svetle a vyhnúť sa opakovaniu tých istých chýb. Pomáha oslobodiť sa od zábran a blokád, ktoré brzdia jedinca na jeho ceste.
Lieči srdce a nepravidelnosť krvného obehu.
 
Sokolie oko je mimoriadne účinné, pokiaľ ide o odstraňovanie rôzných obmedzení a negatívnych myšlienkových stereotypov vrátane ich prekonaného spôsobu chovania. Potlačuje pesimizmus a sklon obviňovať druhých z problémov, ktoré sme si sami spôsobili. Vynáša na povrch psychosomatické príčiny skrývajúce sa za tuhnutím chrbta alebo krku.
 
Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52