OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

tigrie oko

 

TigrieOko
 
Ak o vás hovoria, že si stále staviatevzdušné zámky, potom si zožeňte práve tigrie oko. To vás obráti trocha smerom ku skutočnosti. Pokladá sa za ukľudňujúci kameň.
 
Žltá varianta kremeňa s prerastenými vláknami azbestu so žltohnedými žilkami. Na stupnici tvrdosti dosahuje až siedme miesto.
 
Vyrovnáva činnosť mozgových hemisfér. Pomáha pri liečbe zlomených kostí , pôsobí na rozmnožovacie orgány. Lieči oči, krk, odstraňuje kŕče.
 
Naučí vás, že istotu a stabilitu, po ktorej túžite, môžete nájsť len sami v sebe. Prezradí vám, že kolobeh života je v neustálom pohybe a premeny. Dá vám schopnosť zahľadieť sa do seba a uvidieť množstvo ciest a možností, ktoré vás dovedú k stanoveným cieľom.
 
 
 
tigrie
 
 
Kameň nám prináša živé teplo, napovie nám, čo vlastne v existencii na zemi hľadáme. Ak sme príliš "hmotne" založení a túžime po bohatstve, ubezpečí, že to najväčšie nájdeme len v sebe. Učí nás, že naše priania sa vyplnia iba vtedy, ak ostaneme otvorení a nebudeme sa nasilu držať prežitých konvencií. Tigrie oko, je okom do nášho vnútra, pod jeho vplyvom si uvedomíme ako ľahko sa hmotný svet pominie. Jeho pôsobením sa nám otvoria viaceré cesty vedúce k nášmu cieľu a posilní sa aj vôľa, aby sme sa k nemu priblížili. Tigrie oko nás presviedča, že život to je pohyb a zmena.
 
Posilňuje vôľu a koncentráciu, tíši nervy a zaháňa pocit beznádeje. Pomáha pri ťažkých duševný ch poruchách. Odstraňuje emotívnymi blokádami vyvolané ťažkosti. V centre hrtanu mierni astmatické problémy. V centre čela tíši bolesti hlavy. Pdporuje funkciu pečene, reguluje látkovú výmenu. Voda z tigrieho oka pitá ráno na lačno podporuje liečbu kostí a kĺbov.
 
 
Tigrie oko podporuje zdravie a chráni pred trápením. Svojmu nositeľovi prináša šťastie. Pomáha v časoch smútku a depresie. Jeho rýchla energia zrýchľuje tok informácií telom.
Pomáha vyvážiť jinovú a jangovú energiu a rieši vnútorné konflikty.
 
Pomáha vyrovnať sa s kritickými situáciami, sústrediť sa na podstatné veci a zabudnúť na malichernosti všedného dňa.
Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52