OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

sugilit

 

SUGILIT
 
Tento veľmi účinný kameň je zložený z týchto minerálov:
draslík, sodík, železo, lítium, mangán, titán, richterit, hliník a silícium.
 
Sugilit je jedným z hlavných kameňov lásky, ktorá privádza na zem energiu fialového žiarenia. Sugilit predstavuje duchovnú lásku a múdrosť. Otvára všetky čakry prívalov lásky a súčasne ich uvádza do vzájomnej rovnováhy. Umožňuje spojenie s duchovným vedomím.
 
 
Sugilit pomáha duši pripomenúť aký zmysel mala jej posledná inkarnácia a pomáha žiť v súlade s vlastnou pravdou. 
Sugilit nám prevádza na ceste do minulých životov alebo do stavu medzi životmi, kde sa dajú nájsť dôvody našej súčasnej nerovnováhy. Pomocou tohoto kameňa dokážeme prísť na odpovede na otázky tipu "odkiaľ prichádzame, prečo sme tu, kto vlastne sme, čo všetko ešte musíme pochopiť"... Sugilit je veľmi nápomocný pri duchovných putovaniach všetkého druhu. Sugilit ako krištál zasvätený láske nás ochraňuje pred šokmi, traumami, sklamaniam... Pomáha citlivým ľuďom aby sa dokázali adaptovať na pozemské vibrácie. Dokáže vniesť svetlo a lásku aj do tej najtemnejšej situácie.

Sugilit je veľmi užitočný kameň - napomáha odpusteniu, premienia nepriateľstvo a nevraživosť na priateľskosť a vľúdnosť. Je veľmi dobrým spoločníkom v práci v skupine, lebo dokáže odstrániť problémy, ktoré vznikajú medzi ľuďmi pri komunikácii a podporuje láskyplnosť komunikácie. Podporuje prekonávanie konfliktov, ale tak, aby sme pritom nemuseli robiť kompromisy.
Prináša pomoc všetkým ľuďom, ktorí sa na zemi necítia dobre, alebo sa považujú za "stratenú existenciu" alebo majú tendencie k schizofrénii, paranoiám, autizmu, dyslekcii. Uľahčuje uzemnenie duše do súčasnej reality a pomáha prekonávať problémy s učením tu na zemi. Na citovej úrovni prináša schopnosť pozrieť sa odvážne na veci, ktoré sú nám nepríjemné , potlačuje pocit ľútosti, smútku, strachu a súčasne nás učí odpúšťať samým sebe.
Ďalej sugilit prináša do nášho života pozitívne myslenie.
 
sugi
 
 
Vyrovnáva telo, myseľ a ducha, pravú a ľavú polovičku mozgu, a prináša celkový kľud. Prebúdza v človeku psychické schopnosti (jasnozrivosť a pod.).
Pomáha vyplaviť hnev, vinu, nenávisť a iracionálny strach a kontaktuje nás s našou vnútornou silou. Zlepšuje našu schopnosť zniesť aj nepríjemné veci a pomáha nám nekompromisne vyriešiť konflikty. Pomáha riešiť otázky na nadosobnej úrovni a slúži aj ako učiteľ. Je dobrý pre ľudí, ktorí majú problém s učením.
 
Ľuďom citovo zraniteľným je ochrancom, citovo chladným otvára srdce. Prináša svetlo a optimizmus, vôľu nevzdávať sa, ani v nepríjemnosti, ľahšie spracovává duševné a citové konflikty, vyrovnávať sa s nimi, mierniť žiaľ.Harmonizuje nervy a mozgovú činnosť.A nakoniec podáva pomocnú ruku tým nejubožejším, ľuďom kauciám drogám a alkoholu. 

Posilňuje vôľu a odhodlanie skoncovať so závislosťou a začať nový život. 

Je to kameň imunitného systému, preto sa aj rôzne pramene často zmieňujú o jeho pozitívnom vplyve pri liečbe AIDS v počiatočnom štádiu.
Posilňuje nervové centrá v mozgu, mieche a vo vegetatívnej pleteni a pomáha v liečbe prakticky všetkých ťažkých chorôb, ktoré ohrozujú ľudský život, ako je mozgová a srdová mŕtvica alebo rakovina. U všetkých chorôb prispieva aj k prevencii. Posilňuje obranný systém, krvný obeh a podporuje obnovu buniek.
Vyostruje zmysly, čistí a podporuje činnosť orgánov, ktoré zbavujú naše telo jedov a odpadových látok, harmonizuje produkciu žľiaz. Vo všetkých prípadoch prikladáme kameň na príslušné čakry, alebo priamo na postihnuté miesta, ak  užívame sugilitovou vodu vždy 
niekoľko dúškov na lačný žalúdok, plnú koncentráciu na chorý orgán.

Má význam pre duševný a duchovný pokrok.
Odovzdáva pocit spokojnosti a koncentruje myslenie. Pomáha pri meditácii, učí pokore, ochraňuje a posilňuje. Spomaľuje šírenie zhubných buniek. 
Podporuje funkciu imunitného systému, pôsobí očistnej na žľazy, pečeň, žlčník.
 
Mangán, ktorý sugilit obsahuje dokáže skvelo odohnať bolesti hlavy a takisto všetky nepríjemné pocity rôzneho druhu. Lieči epilepsiu a motoriku. Privádza do súladu nervy a mozog.
Pri bolestiach hlavy držať na čele. Ak si potrebujeme uľaviť pri pocitoch zúfalstva, položme ho na tretie oko.  
 
Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52