OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

selenit

 

selenit
 
Selenit alias Mesačný kameň!
 
Selenit je číra, vláknitá odroda sadrovca.
Pomenovaný po Selene, gréckej mesačnéj bohyne.
Milenci si ho vymieňajú pre zmierenie.
Jedná sa o veľmi silný kryštál, ktorý dodáva telu energiu.
Udržuje pokoj a mier, ukľudňuje zmätok v duši, pomáha riešiť problémy, zamedzuje prístupu vonkajších vplyvov.
Vyjavuje všetky problémy, ktorých následky na nás stále pôsobia a ukazuje akým spôsobom je ich najlepšie vyriešiť.
 
Selenit sa dá použiť na vytvorenie ochrannej mriežky okolo domu a súčasne na nastolenie pokoja v priestore, kam nemajú zasahovať vonkajšie vplyvy. Môžeme ho položiť do všetkých kútov v dome. Veľký kus selenitu položený v dome vytvorí kľudnú a mierumilovnú atmosféru.
 
 
 
Jedná sa o veľmi silný krištáľ je výborný pre duchovnú prácu.
Podporuje telepatiu.
Priesvitný selenit je veľmi jemnunký a pomáha pri napojeniach na čisté vyššie vibrácie, pri komunikácií s anjelmi a na rozvoj korunnej čakry, na pocítenie Božského pokoja. Pomôže nám dopátrať sa pravej príčiny alebo nás dovedie k jadru veci. Upokojuje zmätené myšlienky a prevedie nás náročnými obdobiami v živote.
 
Dodáva veľké množstvo energie, narovnáva chrbticu a lieči jej problémy čiže napr. skoliózu, kyfózu a pod...
 
Neutralizuje pôsobenie voľných radikálov v tele a škodlivé účinky amalgánových zubných výplní. Odporúča sa pre matky, ktoré koja svoje detičky. Udržiava kľud a mier. Učí nás ako čo najlepšie riešiť problémy.
Skúsení liečitelia vedia s použitím selenitovej tyčinky odstrániť z aury cudzie entity. Najvýznamnejšie liečivé schopnosti prejavuje na energetickej úrovni.
 
V selenitovej guli môžeme nájsť odpovede na otázky minulosti a budúcnosti, a môže nám ukázať ako sa nám darí v našom vývoji.
V duševnej rovine pomáha selenit pri vynášaní naších rozsudkov a schopnosti preniknúť do jadra vecí. Dokáže rozptáliť a stabilizovať nevyspytateľné city.
 
seenit
Používa sa pri epilepsii, kolikách obličiek a žlčníka, podporuje plodnosť, prietok lymfy a celý lymfatický systém, lieči opuchy, čistí lymfatický systém, vyvažuje hormonálne procesy u žien. Keďže selenitové kryštály obsahujú dojmy z udalostí, ktoré prebehli v ich prítomnosti, môžu sa použiť v prípadoch, kde treba poznať pravdu o situácii. Napríklad, ak došlo k lúpeži v prítomnosti selenitového kryštálu, možno sa na kryštál naladiť a odhaliť, kto sa zločinu dopustil.
 
 
 
Modrý selenit - vhodný pre meditáciu, upokojuje myseľ
Zelený selenit - spomaľuje starnutie kože a kostry, podporuje osobný rast
Púštna ruža - odhaľuje rokovaní, ktoré sme si naprogramovali do podvedomia a ktoré nás brzdia vo vývoji a pomáha je ukončiť
 
Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52