OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

dumortierit

 

Dumortierit
 
Bol objavený koncom 19. storočia.
 
Je to kameň nádeje, v ťažkých životných situáciách pomáha obratu k lepšiemu, dodáva nám dôveru vo vlastné schopnosti a silu tieto situácie zvládnuť a prekonať, a vo šťastných situáciách učia užívať život naplno, brať ho taký, aký je, bez zbytočných starostí a obáv.
 
 
 
 
 
 
Podporuje pozitívny životný postoj, túžbu po živote v harmonickom súzvuku s prírodou as jej zákonitými javmi pomáha odstraňovať staré blokády a vzory.
Posilňuje vôľu zbaviť sa závislosťou na tabaku, alkoholu či drogách.
Zvyšuje koncentráciu.
Pomáha v liečbe duševných porúch a nervových ochorení.
 
Tlmí prudké bolesti hlavy, zráža vysoké teploty, bráni častejšiemu prepuknutie epileptických záchvatov a zostruje zmyslové vnemy. Odvodňuje, uvoľňuje kŕče a mierni koliky, najmä črevné doprevádzané aj ťažkými hnačkami. Elixír z dumortieritu pomáha pri únave, zemdlenosti, po dennom strese a pri celkovej vyčerpanosti, najmä pred zaspaním, aby sme sa uvolnili - potierame ním spánky a šiju.
 
http://www.edelsteinzenter.ch/images/Dumortierit/MVC-004S.jpg
 
 
Pomáha ochladiť celé telo. Používa sa pri problémoch so štítnou žľazou a prištítnymi telieskami, hrdlom, pri detoxifikácii, pri predráždení rôznymi stimulmi, hyperaktivite, problémoch so slezinou, endokrínnym systémom a krvou.
Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52