OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

skamelé drevo

 

Skamenelé drevo
 
Považuje sa za kameň premien. Pomáha tým, kto žije v starých budovách. Všeobecne spomaľuje proces starnutia a je vhodný pre archeológov, knihovníkov, historikov a tí, ktorí študujú staré naboženstvá.
 
Použite ho na ochranu lesov i pre spojenie s múdrosťou stromov. "Stiahnutie" vedomostí od múdrych duchovných vodcov.
 
Uľahčuje prístup k minulým životom, umožňuje nahliadnuť do akašických záznamov a skontaktovať sa s rodinnými predkami.
 
Pomáha človeku uzemniť sa, keď má sklony k útekom do svojho sveta myšlienok, k veci. Pomáha mu pracovať so záťažou a budovať si svoje vlastné telesné i duševné regeneračné sily. Prinášajú človeku trpezlivosť a pomáha mu získavať pevnú pôdu pod nohami, povzbudzuje fantáziu, pozýva na vnútorné objaviteľské cesty. Pomáha mu jednať v súlade s kvalitou miesta a s prirodzenými časovými rytmami.
 
Je užitočný u chorôb, ktoré sa dajú ťažko diagnostikovať alebo liečiť, pre choroby v pokročilom štádiu a tie, ktoré sú spojené s vekom. Povzbudzuje látkovú výmenu, pomáha obéznym pri znižovaní hmotnosti, podporuje vylučovanie vody a sklidňuje nervy. Chráni pred infekciou a stabilizuje obranu.
 
Tradične sa používajú aj na liečenie problémov s kosťami, kostrou, rukami a nohami, ale aj na liečenie hubových a infekčných ochorení.Šamani ich používajú na znásobovanie energie. Pomáhajú im cestovať do minulosti.
 
Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52