OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

magnezit

 

MAGNEZIT
 
Magnezit je prírodný biely Magnezit, ale k dsipozícií je aj farbený modrý tzv. Tyrkenit . Farbené Howlity majú oveľa slabšie účinky ako nefarbené. 
 
Magnezit prináša hlboký kľud k meditácii a uvoľnení. Položený na tretie oko uľahčuje vyvolanie vizuálnych zážitkov a predstavivosť. Otvára srdcovú čakru a podnecuje k úprimnej láske - vrátane lásky k sebe samému.
 
 
V duševnom živote vynáša magnezit na povrchu všetky sebaklamy. Pomáha rozpoznať podvedomé myšlienky alebo pocity a ich korene. Pri ich hľadaní Vás v prípade potreby zavedie do minulých životov. Magnezit podobný ľudskému mozgu má silný vplyv na myseľ, uvádza mozgové hemisféry do súladu, pomáha vyvolávať podnetné myšlienky a uľahčuje ich aplikáciu v praxi. Má ukľudňujúci účinok na ľudské city a prináša odolnosť voči emocionálnemu stresu. Pôsobí antidepresívne. Prináša nám do života pocit vyrovanosti,šťastia a vyššie duchovno.
 
Magnezit uvoľňuje napätie a stres. Podporuje pozitívny prístup k sebe samému, trpezlivosť a oddanosť a schopnosť načúvať. Stimuluje nesebeckú, precítenú lásku.
Posilňuje vôľu, pomáha pri odstraňovaní zlozvykov ako sú fajčenie, nadmerné pitie, prejedanie, ale aj okusovanie nechtov apod, celkovo duševne očisťuje.
Odstraňuje všetky splodiny aj rádioaktivitu z tela, ovplyvňuje funkciu štítnej žľazy a krvný obeh.
 
magnesit
 
 
Lieči dýchacie orgány, hrubé črevo, bolesti zubov, hlavy a chrbta, reuma, svalové a žalúdočné kŕče, črevá a žlčník, čistí krv, potláča tvorbu cýst a pomáha pri problémoch s prostatou.

Podporuje bunkovú očistu.Urýchľuje hojenie kostí, zmierňuje bolesti zubov a problémy s pečeňou, odstraňuje kŕče v lýtkach.
Posilňuje krvný obeh, znižuje hladinu cholesterolu v krvi a reguluje trávenie.
 
Pomáha s horúčkou a zimnicou, podporuje metabolizmus horčíka. Je silným bojovníkom proti migréne, kolike, kŕčom vnútorných orgánov, trombóze a žalúdočným vredom.  Znižuje ukladanie tukov v cievach- tým vlastne pôsobí preventívne proti infarktu.  Aktivuje štítnu žľazu. Posilňuje maternicu počas tehotenstva.
 
Pri nosení sa odporúča priamy kontakt s pokožkou.
 
Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52