OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

larimar

 

larimar
 
Larimar je modrý pektolit (křemičitan vápenatosodný). Nazývaný ako atlantský kameň. Jeho farba je nádherná azúrová. Pohladenie nielen pre dušičku ,ale aj  povznášajúce potešenie  pre očko.
 
Larimar slúžil predovšetkým domorodým obyvateľom Ameriky a domorodým obyvateľom Dominikánskej republiky ako šťastný kameň  s hojivými účinkami.

Ľudia verili, že zadržuje zlých duchov v noci, a chráni pred smrteľnými ochoreniami a  prírodnými katastrofami.
 
 
Larimar  nás  chráni od falošných priateľov, nevery a negatívnych vplyvov.Navrhuje nám nové inšpirácie.Zvyšuje mozgovú činnosť a účinnosť masáži.
 
Larimar je dôležitý pre zdravé kosti a pomáha s osteoporózou, kalcifikáciou  kostí alebo chrupaviek, alebo artritíde. Taktiež je účinný voči stuhnutosti svalov, šliach a kĺbov. 
 
Jeho liečebné funkcie májú vplyv na končatiny, ako sú ruky, nohy, nohy. Chráni naše svaly pred zakalením a napätiím a zbavuje nás bolestí v krížoch. Zmierňuje nám otravné alergie.  Poskytuje ochranný štít voči prachovým roztočom, vírov, a baktériam.
 
Larimar
 
Reprezentuje mieru a jasnosť, a milujúcu energiu vyžaruje z liečenia, prináša vnútorný pokoj, podporuje duševný a fyzický rast.
Je vynikajúcim kamienkom proti strachu, blokádam a depresiam.
 
Dostáva nás do vyššej formy povedomia a dáva nám obrovskú pravidelnú dávku sebavedomia, ktoré od nás niekedy utečie.
Považujú ho za kameň meditácie a duchovného kľudu. Poskytuje človeku novú perspektívu.  Je to užitočné v čase zmien. Na meditáciu je skvelá táto kombinácia: Chalcedón, Tyrkys, modrý Topáz.
 
Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52