OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

sodalit

 

sodalit
 
Sodalit vám pomôže zrealizovať v každodennom živote vaše predstavy, ciele a sny, ktoré sa vám možno zdajú nedosiahnuteľné. Prehlbuje koncentráciu, logické myslenie a predstavivosť.
 
Pri meditáci nám pomáha oddeliť podstatné veci od nepodstatného. Podporuje dôslednosť a dôveru vo vlastné schopnosti. Učí nás žť v pravde, zbaviť sa dogmat a predsudkov.
 
Znižuje vysoký krvný tlak a horúčkové stavy, podporuje funkciu žliaz, hlavne štítnu žľazu, reguluje látkovú výmenu. Spolu s krištáľom podporuje obranyschopnosť voči infekčným chorobám. Pomáha pri zlíhaní hlasiviek z prechladnutia.
 
Sodalite je kameň atletiky, pretože stimuluje vytrvalosť.
Sodalit  harmonizuje vnútornú bytosť alebo vedomie a podvedomie.
 
Stimuluje nápady a je účinný aj pri hojení porúch v komunikácii. Pomáha ukončiť nekonečné hádky a nezhody, zvyšuje inteligenciu, podporuje  poznanie a zjednocuje logickú a spirituálnu stránku vecí.
Sodalit znižuje prehnanú sebakritiku a pomáha nám akceptovať sa takých, akí sme. Zmierňuje obavy, upokojuje a vyjasňuje hlavu a zľahka pacifikuje a uzemňuje. Citlivým ľuďom dodáva sebavedomie, odvahu a pevný chrbát.
 
Je mimoriadne užitočný kameň pre tímovú prácu, pretože prináša harmóniu, solidaritu a vedomie spoločného cieľa, podnecuje dôveru a súdržnosť členov skupiny.
Sodalit sa používa pri ťažkostiach s tráviacim systémom, pomáha pri poruchách spánku a pri nedostatku vápnika. Sodalit tiež zlepšuje pamäť, preto ho zvyknú používať študenti pri skúškach
Pomáha rýchlejšie vyliečiť nachladenia hlavy, potláča infekcie a zápaly.
 
SODALIT
 
 
Posilňuje a vyvažuje lymfatický systém a pomáha aj pri nadváhe.- výhodný na chutnutie. Sodalit ruší elektromagnetické znečistenie a možno ho použiť na počítač, aby zamedzil jeho vyžarovaniu.
pomáha ľuďom s Alzheimerovou nemocou, rôznymi typmi senility a duševnými chorobami alebo u ľudí v kóme. V takýchto prípadoch sa kameň môže niekedy vyčerpať a stratí svoju modrú farbu a vybledne.
Účinkuje ako ochrana proti energetickým vampírom.
Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52