OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

fuchsit

 

FUCHSIT
 
U Fuchsitu ide o zeleno sfarbenú odrodu muskovitu. Obsahuje draslík, hliník, kremík, chróm, a fluóru.Farebnosť získava prímesou chrómu. Len zriedkavo vytvára väčšie kryštály.
 
Fuchsit poradí svojmu majiteľovi ako využívať holistické postupy (liečebné postupy, ktoré dopĺňajú klasickú medicínu starostlivosťou o jednotu ľudského tela, ducha a mysle - napr. liečenie kameňmi, rastlinami, homeopatia) . Takisto nám pomôže spojiť sa s našim vyšším sprievodcom, aby nám pomohol ako žiť v súlade s našim telom, dušou a myslou v jednote, aby sme boli zdraví a cítili sa v pohode.
Fuchsit sa dotýka problémov, ktoré súvisia s minulými životmi.

Výborne pomáha ľuďom, ktorí prijali úlohu záchrancov, či spasiteľov, aby nemali príliš prehnané sklony obetovať sa a potlačiť svoje skutočné ja, aby sa nestali obeťami. Ukazuje ako slúžiť druhým, ako slúžiť svetu, bez toho aby sme upadli do falošnej pokory a poníženia. Dáva nám silu chápať svoju vlastnú cenu.

Fuchsit nám pomáha chápať, čo je potrebné, aby sme urobili pre pokrok ostatných. Pritom nám prepožičiava schopnosť zachovať pokoj v okamihu, keď naši blízky musia prekonávať svoje vlastné lekcie.
Fuchsit takisto ako nám aj ostatným ponúka možnosť vydať sa vlastnou cestou, vlastnou jedinečnou cestou.
http://www.feng-suej.sk/uploads/product/7702fa6990d46aa3fdac5505c76f75a2.jpg


Pozitívne vplýva na situácie, keď je niekto chorý v rodine alebo v nejakej skupine, v ktorej pretrváva napätie, strach a nerovnováha. Často sa stáva, že pacientovi sa stav nezlepšuje kvoli vnútornému alebo vonkajšiemu tlaku rodiny, ktorá chce jeho chorobu alebo závisloť udržať. Fuchsit dáva chorému silu dosiahnuť pohodu, zdravie, duševnú rovnováhu a súčasne sa vymaniť z tohoto rodinného kruhu. Fuchsit prekonáva závisloť, oslobodzuje, pomôže nám čeliť citovému vydieraniu. Predáva nám schopnosť nenechať sa zlomiť traumami alebo citovými vypätiami.

Fuchsit nám pomáha pri zlepšení vzťahu s ostatnými ľuďmi, je úzko spojený s otázkami života. Prinavracuje energiu po chorobe alebo vyčerpávajúcom obdoví. Prináša zdravie. Uzdravuje hrdlo, hrtan a teplny, zvyšuje nám presvedčenie o uzdravení.
 
Fuchsit podporuje sebadôveru, rozvážnosť, odstraňuje pocity menejcennosti, posiluje imunitný systém, mierni žalúdočné problémy, kožné problémy, detoxikuje organizmus.
 
Prináša radosť do života, zdvorilosť, diplomatické konanie, tímovú spoluprácu. Je zmierovacím prvkom medzi ľuďmi. Fuchsit je vynikajúcim kamienkom pri kontakte so svetelenými bytosťami. Zvykne sa darovať vo vrecúšku pre šťastie niekomu, koho máme radi a chceme, aby sa mu darilo. Podporuje zmysel pre krásu.
 
Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52