OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

vltavín

 

vltavín
 
 
VLTAVÍN vznikli pri dopade veľkého meteorituna zemský povrch pred takmer 15 mil.rokmi.
Vzhľadom k extrémne vysokej teplote a tlaku pri výbuchu došlo k roztaveniu meteoritu aj okolitých zemských hornín a vystreknutiu sklovitej hmoty do oblasti južných Čiech a Moravy.
VLTAVÍN sa vyznačuje mnohými jedinečnými vlastnosťami.
Predovšetkým je to nádherná zelená farba, ktorá spolu s čistotou a originálne povrchovú skulptací predurčuje tento drahý kameň pre výrobu šperkov.
VLTAVÍN je vyhľadávaným kameňom aj pre vysoký obsah kozmickej energie a plynných uzatvorenín pôvodnej atmosféry.
Už oddávna láka VLTAVÍN svojím špeciálnym povrchom i farebnosťou všetky zberateľa drahých kameňov na svete.
VLTAVÍN má silne sklený lesk, niekedy až lakový.VLTAVÍN sa vyskytujú v mnohých tvarových variantoch (disky, gule, ovály, kvapky, tyčinky, cilindrické tvary atď)Po práve je to veľmi obľúbený zberateľský a investičný drahý kameň.
VLTAVÍN sú zastúpené v mnohých zberateľských zbierkach po celom svete.
 
Dodáva energiu, odstraňuje bolesti hlavy, únavu a malátnosť, posilňuje imunitný systém.
Svojmu majiteľovi údajne prináša šťastie.
 
 
Otvára a čistí rôzne bloky. Harmonizuje čakry, pomáha v duchovnom raste. Je užitočným kameňom pre príliš senzitívnych ľudí- pomáha im prispôsobiť sa prudkým emóciam. Podporuje súcit empatiu.  Na telesnej úrovni spúšťa  prívaly energie smerom do tela.
 
vl
 
 
 
Je to kameň obľúbený senzibilmi pri snahe o spojení s mimozemskými civilizáciami.Pomáha k dosiahnutiu duševnej a telesnej relaxácií, pri anémií a chrípkach. Odporúča sa prilepiť na noc do bodu medzi obočím. Sny, ktoré sa potom dostavia majú vešteckýcharaker. Môže nám ukázať minulé životy. Je ideálnym objektom ku koncentračnému cvičeniu či meditácií. Krátkodobá koncentrácia na vltavín je ideálnym úvodom k relaxu. Pomáha pri astrálnych praktikách a telepatii.
Čistí srdce a city na všetkých úrovniach, zbavuje nás prílišného egoizmu a materializmu. Pri prikladaní ku korunnej čakre ju pomáha otvárať a hľadať vyšší zmysel života.Na fyzickej úrovni podporuje tvorbu bielych krviniek a teda aj imunity organizmu, tiež stabilizuje nervový systém.
 
 
vltavin
Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52