Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

morganit

 

MORGANIT
 
Morganit je ružovou odrodou Berylu.
Jeho názov pochádya od pána Johna Pieporta Morgana.
 
Morganit je kameň, ktorý veľmi účinne odstraňuje stres. Má blahodráné účinky na nervovú soutavu a jej následné upokojenie a harmonizáciu.
Vyvoláva lásku a udržuje ju.
 
Aktivuje a prečisťuje srdcovú čakru a vytvára priestor pre skutočné používanie si života. Pomáha rozpoznať nenaplnené citové potreby a sú vyjadrené emócie.
 
 
 
Zaháňa negatívne a nepriaznivé myšlienky. Udržuje citovou složku osobnosti ve vyrovaném stavu. Udržiava citovú zložku osobnosti vo výstrahy stave. Nosí se k utišení strachu, jako ocharna proti černé magii, očarování a psychické manipulaci. Nosia sa na utíšenie strachu, ako ocharna proti čiernej mágii, očarovanie a psychickej manipulácii.Pozvedává radost a optimismus. Pozvedává radosť a optimizmus.
 
Liečii choroby spôsobené stresom, problémy spojené so srdcom, zmierňuje ochorenie pečene, pomáha pri očných ťažkostiach, dýchacích ťažkostiach - najmä astmy, pľúcnych ochoreniach.
Lieči impotenciu.
 
morgaNIT
 
Vnáša do života lásku alebo ju nechá znova rozhorieť a pomáha ju udržať pri živote, ako láska narastá. Ako anjelský kameň pomáha v komunikácii s anjelmi.
 
Má jednu z najvyšších frekvencií medzi kameňmi. Meditácia s morganitom prináša do duše pokoj, utlmuje stres a zanecháva nás vyrovnanými. Pri meditácii si ho možno položiť na srdcovú čakru.
TOPlist
Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52