OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

morganit

 

MORGANIT
 
Morganit je ružovou odrodou Berylu.
Jeho názov pochádya od pána Johna Pieporta Morgana.
 
Morganit je kameň, ktorý veľmi účinne odstraňuje stres. Má blahodráné účinky na nervovú soutavu a jej následné upokojenie a harmonizáciu.
Vyvoláva lásku a udržuje ju.
 
Aktivuje a prečisťuje srdcovú čakru a vytvára priestor pre skutočné používanie si života. Pomáha rozpoznať nenaplnené citové potreby a sú vyjadrené emócie.
 
 
 
Zaháňa negatívne a nepriaznivé myšlienky. Udržuje citovou složku osobnosti ve vyrovaném stavu. Udržiava citovú zložku osobnosti vo výstrahy stave. Nosí se k utišení strachu, jako ocharna proti černé magii, očarování a psychické manipulaci. Nosia sa na utíšenie strachu, ako ocharna proti čiernej mágii, očarovanie a psychickej manipulácii.Pozvedává radost a optimismus. Pozvedává radosť a optimizmus.
 
Liečii choroby spôsobené stresom, problémy spojené so srdcom, zmierňuje ochorenie pečene, pomáha pri očných ťažkostiach, dýchacích ťažkostiach - najmä astmy, pľúcnych ochoreniach.
Lieči impotenciu.
 
morgaNIT
 
Vnáša do života lásku alebo ju nechá znova rozhorieť a pomáha ju udržať pri živote, ako láska narastá. Ako anjelský kameň pomáha v komunikácii s anjelmi.
 
Má jednu z najvyšších frekvencií medzi kameňmi. Meditácia s morganitom prináša do duše pokoj, utlmuje stres a zanecháva nás vyrovnanými. Pri meditácii si ho možno položiť na srdcovú čakru.
Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52