OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

olivín

 

OLIVIN
 
 
V dávnych dobách bol vzácnym drahokamovým, ochranným a liečivým kameňom.
Podľa Mojžišovej druhej knihy bol na náprsníku božích rozhodnutí osadený medzi ďalšími jedenástimi kameňmi aj olivín. V dobe baroka to bol kameň milencov.
 
Olivín má výrazný zlatozelený svit a je dodnes nosený ako ochranný kameň proti zlým duchovným silám, ktoré sa nám snažia uškodiť a zviesť nás z Božej cesty.. Pomáha nám vcítiť sa do Božskej jednoty, chráni nás pred pocitmi marnosti a zbytočnosti.
 
Vnára nás do pocitov harmónie, dokonalosti a prepojenosti všetkého živého na Zemi. Očisťuje a vyvažuje celý náš organizmus.

Má veľmi jemné vibrácie, ktoré nám môžu pomôcť v spojení so svetom rastlín. Jeho žiara je preteplená radostnou náladou, sviežou očistnou energiou. Pomáha vniesť rovnováhu do tela svojho nositeľa.

Ako amulet prináša šťastie a úspech v podnikaní.
 
Podobne ako chryzopras nás aj olivín svojim jemným vlnením privádza do tesného spojenia s rastlinným svetom, kde tak často nachádzame po každodennom zhone úľavu a odpočinok.
Jeho žiara nás obdarúva teplom, životnosťou, radostnú náladou a sviežou energiou.
 
olivin náramok
 
 
Svojí zelenou žiarou vnáša harmoniu prírody i do všedných dní a pomáhá ukľudniť myseľ a očistit telo jak od stresu tak od zlých myšlenek, tak i od škodlivých látok.
Zvyšuje znášanlivosť, pocity lásky, sexuálnu potenciu a túžbu a zlepšuje manželské vzťahy.
 
Odporúča sa predovšetkým citovo chladným ľuďom. Upokojuje po stavoch vnútornej depresie a melancholických náladách. Na jednej strane brzdí v domýšľavosti, povýšenosti a zlobe, na druhej strane tlmí našu sebaľútosť a pocity viny. Odpustiť si znamená otočiť list a začať list nový. Chyby neopakovať, iba sa z nich poučiť..  Pomáha liečiť problémové vzťahy.
 
V centre hrdla zprostredkuváva vzťah medzi srdcom a rozumom, pomáha nájsť spoločné slová vyvierajúce z múdrosti strdca. Podporuje látkovú výmenu, zažívanie, funkciu sleziny a pečene, pomáha pri zápche, zápale čriev. Olivinová voda lieči kožné choroby a pliesne. Detoxikuje organizmus.
 
Zvyšuje znášanlivosť, pocity lásky, sexuálnu potenciu a túžbu a zlepšuje manželské vzťahy.
Používa sa pri škytavce, ženských chorobách a ťažkostiach, lieči rany spôsobené pohryznutím a odstraňuje toxické látky z tela. V náhrdelníku u žen udržuje pevnost a pěkný tvar poprsí. V náhrdelníku u žien udržuje pevnosť a pekný tvar poprsia.
Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52