OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

chiastolit

 

CG
 
Pre svoj charakteristický kríž bol od pradávna uctievaný jako amulet. Pomáha nám uvedomiť si vlastnú identitu, životné poslanie.
 
Krížový kameň predstavuje bránu do iných svetov, do večnej nesmrtelnosti, je často využívaný aj pri astrálnom putovaní.Pomáha v kontakte s vyššou inteligenciou, napríklad pri channelingu.
 
 
Je mocným ochranným, magickým kameňom, vyvažuje všetky štyri elementy, rozháňa negatívne myšlienky, city a ilúzie, odpoveda na otázky týkajúce sa tajomných mystérií, zbavuje pocitu viny, stabilizuje city, pomáha hľadieť do tváre realite, dodáva silu magickým rituálom všetkého druhu.
 
Talizman pre veľmi citlivých ľudí s psychickými schopnosťami, pretože dokáže uzemniť ich energiu. Obvykle sa mu hovorí "kameň videnia", pretože pomáha nazerať na problém z mnohých aspektov bez toho, aby sme jeden aspekt uprednostnili - zostávame nestranní a intelektuálne koncentrovaní.

Podporuje intelekt, schopnosť riešiť problémy a duševnú jasnosť. Stimuluje myseľ, hlavne rozpamätávanie, a to aj hlboko do minulosti.  Pomáha v prístupe k akašickým záznamom.
 
Ako dalšie kamene neobvyklého tvaru a vzoru přináša šťastie. Ako ďalšie kamene nezvyčajného tvaru a vzoru prináša šťastie.
 
j
 
Ak nás postihne choroba, alebo hlboké psychické vyčerpanie a použijeme ho pri liečení, prebudí naše ochranné sily a pozdvihne naše duchovné schopnosti.

Používa sa aj pri vysokých horúčkach, prekyslení organizmu, obnovuje imunitný systém, nervovú sústavu, pomáha zastaviť krvácanie a uľavuje pri dne a reume.

Pri dojčení aktivizuje tvorbu mlieka.
 
Tento liečivý kameň sa používa sa pri problémoch vo vývoji chromozómov, pri poruchách tvorby buniek (najmä ruky a oči), pri nemociach spojených s nedostatkom kyslíka.
Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52