OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

liečenie na diaľku

 

Liečenie na diaľku

Ja a moja kamarátka sme mali veľký problém , mali sme časté migrény. Neviem čo ich spôsobovalo ale súviseli zo zmenami počasia , vždy keď sa menilo prudko počasie tak sme mali neznesiteľné bolesti hlavy ktoré mi zahmlievali myseľ . Vďaka technikám na tejto stránke som dokázala liečiť svoje telo a priniesť mu harmóniu a zdravie. Ale stále som videla ako moja kamarátka trpí , logicky ma to trápilo a nevedela som jej pomôcť.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt bolest hlavy

Ona vravela že nemá čas na meditáciu a seba liečenie . Tak som sa jej pokúsila pomôcť ale ako keď sa nestretávame často a väčšinou je ďaleko odo mňa ? Použila som techniku liečenie na diaľku . Po telefonáte s ňou večer mi vravela že ju zase strašne bolí hlava že či aj mňa , ja som sa dokázala liečiť a tak som tento problém vedela vyriešiť. Ešte v ten večer som sa ponorila do meditácie , ruky som si zopla oproti sebe . Pomaly som sa ponorila do pokoja a harmónie . Vyčistila som si myseľ následne nato som sa prechádzala po mieste na ktorom som sa vždy cítila veľmi dobre – moje obľúbené miesto v parku .

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt meditácia

Predstavila som si všetky prvky toho miesta zvuk vtákov , šuchot lístia a vôňu byliniek. Toto miesto mi vždy zlepšilo náladu , zahnalo depresiu a naplnilo ma novou energiu. Pomalými nádychmi som do seba vstrebávala energiu tohto miesta sústreďovala som ju do dlaní . Do silnej žiariacej gule , ktorá sa zväčšovala a zväčšovala. Predstavovala som si ako táto energia bude liečiť moju kamarátku odplaví toxíny z jej teľa , zlepší funkciu orgánov a rýchlo odstráni bolesť. Nakoniec som jej túto energiu poslala . Deň nato keď sme sa stretli tak mi povedala že bolo zaujímavé že keď si išla dať tabletku na bolesť hlavy tak ju tesne predtým prestala bolieť hlava.

Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52