OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Ley lines - dračie žily

Ley lines - dračie žily

Všimli ste si že su miesta na ktorých sa prirodzene cítite dobre , nieste unavený , vždy tam zrelaxujete a ste plný energie? A zas tie kde väčšinou ste unavený , je vam zle alebo máte strach . 

Čo je zdrojom energie ley čiar?

-Energia z vesmíru ako napr. magnetická energia ktorú vidieť na severe v podobe severnej žiary 

-Priameho svetla z hviezd , slnka, mesiaca 

-Energického vplyvu iných planét ako mars alebo jupiter 

-Energia z vnútra zeme v podobe sily z jadza , z kryštáľov v zemi 

-Minoritným nositeľom energie je aj voda (napr. morské prúdy , rieky , jazerá) ktoré napr. z hôr prinášaju silu do nížin ale voda skôr zadržiava energiu ako by ju odovzdávala . 

-Živé bytosti tiež ovplyvňujú energiu , stromy ju využívajú a posiľujú , duchovné miesta ju tiež posilujú zatiaľ čo veľké mestá a stavebné zóny vyčerpávajú .

Sú energické čiary pravidelne?

Z časti áno podobne ako morské prúdy je ich pozíca daná výverom energie , georeliefom krajiny , obsahom hornín , zemských trhlín a tokov. Ale napríklad aj ročné obdobia ovplyvňujú energické čiary , cez zimu je menší prínos energie zo slnka čo zmenšuje energické čiary a zväčšuje čiary patogenne ktoré energiu vyťahujú z ľudí . Alebo aj denný režim najsilnejšie sú ley čiary na rozbresku a pri stmievaní.

Aký majú vplyv energické čiary na človeka a bytosti?

Energické mu dodávajú silu , väčšine zvierat a rastlín sa lepšie darí v takýchto oblastiach. Ale su aj bytosti ktorým sa dari opačne mracvi,mačky alebo mäta sa najlepšie darí na patogenných zónach.Je to vďaka tomu že sa tomu prispôsobili a su zvyknuté na nedostatok energie.

Sú aj miesta kde sa krížia viaceré ley čiary?

Áno a tam kde sa to deje je silný vplyv magie, veľmi dobre sa vám tam medituje a naši predkovia tam stavali chrámy a svätyňe.

Najnámejšie také miesto je gíza v egypte.

Tu som vyznačil magické miesta ktoré sú pri zvolene , magické ruiny o ktorých píšem a jaskyňa kde je jazierko s vodou plnou veľkej sily.

dračie žily , ley lines magia energia čiary energie sila moc draci démoni

Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52