OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

fluorit

 

fluorit
 
Fluorit je mnohorozmerný minerál. Predstavuje najvyšší aspekt mysle, ktorá je naladená na Ducha. 
 
Hovorí sa, že keď Boh rozdával farby, tak na fluorit zabudol... preto mu dal všetky farby dúhy. (pozn. liecive-kamene.sk)

Fluorit sa považuje za kameň géniov - je dobrý katalyzátor v spojení s vonkajšou a vnútornou múdrosťou, aktivizuje činnosť mozgových buniek.
 
Podporuje zmysel pre zodpovednosť, pomáha nám naplňovať zmysel života.

Fluorit má aj ochranný charakter - ochraňuje nás pred vyčerpaním, je dobrým pomocníkom pre workoholikov. Dodáva potrebnú energiu "navyše".
Fluorit podporuje rozvoj nášho ducha a to tak, že nám pomôže získať schopnosť rozpoznať najvyššiu pravdu, preto sa nazýva kameňom géniov.  Zušľachťuje vibrácie našich mozgových buniek.
Pomáha nám objaviť ťažisko problému a sústrediť sa na to podstatné. Pomáha nám objaviť skryté pod povrchom vonkajších javov.

Napomáha nám k tvorbe dokonalého tela, preto by ho mali nosiť predovšetkým deti. Má významnú úlohu pri mineralizácii tkanív zubov a kostí a takisto je nápomocný pri liečení porúch týchto procesov.
 
Likviduje vírusy, lieči všetky druhy infekcie vrátane nádchy a prechladnutí, regeneruje kožu a sliznice. Odstraňuje vrásky, blahodarne pôsobí na zuby a možno ho použiť počas stomatologických zásahov, ďalej na kosti, artritídu, reumatizmus, bolesti chrbta, zlepšuje funkčnosť kĺbov, prispieva k hojeniu vredov a rán a pomáha obnovovať sexuálnu rozkoš.
 
 
 
 
Modrý fluorit- upokojuje a nabíja podľa momentálnej potreby, zlepšuje komunikáciu, usporadúva myšlienky, zvyšuje kreativitu, účinne pôsobí na očné a nosné ťažkosti
 
 
Číry fluorit - nastoľuje harmóniu medzi rozumom a duchom, privádza do tela univerzálnej energiu, vylaďuje čakry, podnecuje činnosť korunnej čakry, dodáva energiu aure a zosilňuje počas liečby účinky iných kameňov.
 
 
Zelený fluorit- polhcuje negatívne energie, uvoľňuje intuíciu, odburáva prebytok energie, zažehnáva citové traumy, lieči infekcie, žalúdočné, črevné problémy a kŕče, účinne čistí čakry a dušu, odstraňuje z nich už prekonané pozície
 
 
Fialový fluorit - výborný pre meditáciu, napomáha duševnej komunikáciu, lieči kosti a poruchy kostnej drene.
 
Žltý fluorit - odbúrava toxické látky, znižuje cholesterol, pôsobí na pečeň, zvyšuje tvorivé schopnosti a intelektuálne aktivitu.
Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52