OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

KAMENE

Ak ťa zaujímajú významy kameňov čo znamenajú ako vypadajú klikni sem

Kameň poškvrnenia skazenia alebo démonicky kameň:

Možno nie každému je niečo takéto pochuti, ale čo už čo je vlastne účel tochto kameňa?Používa sa na skazenie určitého miesta , ak sa nabije čistou energiou tak na danom mieste sa budú vytvárať nadprirodzené javy , takéto miesta vyhľadávajú elementály,mágovia,larvy to miesto bude mať veľmi silnú auru.

Ale načo by bol nám?Ak sme vynaliezavý , tak stej zlej veci spravíme dobrú.Ak máte napríklad miesto ktoré je zničené niečym podobným napríklad nejakými zlými duchmy alebo energetickím upírom tak keď tam tento kameň dokáže otráviť zdroj sily energitického upíra , oslabiťe aj napríklad zlého ducha aj démona že ich môžeťe zničiť je to vlastne taká pasca lebo pri tom nemusíte mať dosť sily na zničenie toho ducha ale ak spravite takýto trik zničíte ich navzájom okrem toho pri ich vzájomnom ničení vzniká veľké množstvo energie pre les dobré napriklad pre stromy , ktorú môžete využívať , ak je tej energie veľa môže vytvoriť energetickú cestičku (trasa ktorá nesie energiu po celej zemy)  . 

Taktiež veľmi dôležité pre mágov na tréning aby ste sa naučili odolávať negatívnej energii!Ak si sadnete ku takémuto kameňu budete sa cítiť zle a negatívne sily budú na vás útočiť ale keď budete meditovať a sústredíte sa na ochranu seba pred týmito silamy tak po dobe tréningu pre mňa to bolo pol roka sa naučíte odolávať takejto energii čo vam veľmi pomôže proti démonom čierným mágom atď.

Ako vytvoriť tento kameň? -Spravíte si kruh(ten robí barieru medzi vami a démonom) 

do neho poukladáte 3 čierne a 3 červené sviečky uprostred kameň (predtým ho silne nabite energiou )

na sviečky nakreslite tento obrazec

image

Nakreslite obrátené pentagramy a všetky značky negatívnej energie ktoré poznáte napr. svastiku 

Uvediete sa do meditácie a prenesiete negatívnu energiu z okolia a z vášho tela , všetky negatívne myšlienky do kameňa (čím sa aj vyčistíte) a budete si predstavovať ako oheň sviečok vchádza do kameňa a spája všetko v kope a vidíte ako sa tam formuje postava potom si predstavte ako ten kameň tahá energiu z okolia(malé tmavé bodky) a hlavne z pentagramov , neustále si predstavujte ako kruh okolo kameňa vám pomáha kontrolovať kameň .

Na koniec uzavriete celú silu kameňa trojuholníkom , ktorý okrem zapečatenia tejto sily (aby tam vydržala) vam dáva kontrolu nad kameňom . Keď budete chcieť kameň vyčistiť stačí zase zobrať kameň do kruhu a dať tam tie sviečky(musí byť na nich to znamenie vyššie) a prv si predstavte ako trojuholník na kameňi začne horieť a s ním horí všetká negatívna energia a sviečky pomocou znaku očisťujú a menia ju na čistú energiu ohňa ktorá je dobrá.

 

 

 

Prenášanie energie na diaľku do presných bodov 

 

Takže ide o to že sme skúšali tak trochu prenášať energiu. Je to veľmi dobré pre začiatočníkov lebo si s tým precvičíte prsty otvoríte energické kanáliky a naučíte sa dobre spoznávať energiu. Na začiatku si vytvoríte dva ovládacie kamene na ktoré nakreslíte značku(môžete to robiť aj bez značky tá to len uľahčuje) ktorú si sami vymyslíte aby bol prenos energie dokonalejší, tieto kamene budú fungovať ako brána na jednej strane energie vstupuje a na druhej vystupuje je to úplne jednoduchý systém. Ak si chcete nastaviť sací kameň budete k tomu potrebovať ešte zdroj artefakt alebo ako to chcete nazvať takže jeden z vás(pri tomto cvičení je  potrebné pracovať v skupine jedného alebo viacerých inak to nemá význam) pôjde na jeden koniec domu a druhý zostane. Prvý začne vysielať energiu do kameňa preto som vám na začiatku hovoril že je to dobré pre začiatočníkov pretože ak ste čítali sekciu škola určite sme vám tam hovorili že je dobré že ak na začiatku prenášate energiu. Ten čo energiu vysiela tak využíva samozrejme elementy, zem- mravčanie, oheň- teplo, atď. Takže druhý sa samozrejme snaží rozpoznať energiu a posielať ju ďalej do artefaktu. Ak si pamätáte tak predtým sme to robili inou technikou aj tá je dobrá ale ani táto nie je na zahodenie však vyskúšajte sami. Jeden z tých kameňov môžete položiť napríklad niekde na lúku alebo do lesa a trénovať pomocou neho napríklad prepájať sa z elementmi pomocou kameňa alebo cez neho nasávať energiu.

Vyčistenie a nabytie kameňa v potoku

Zoberete si svoje kamene napríklad tie ktoré ste práve kúpily alebo dlhšie používaly také ktoré sa pri bližšom

dotyku    budete cítiť bolesť alebo úplne nič prvý prípad je keď je tam negatívna energia ktorú z vás vybral a

druhý keď je bez sily tak nič nepomôže.Spravíme následovné nájdite si potok v lese najlepšie čo najčistejší a najmenej dotknutý ľudskou činnosťou , dajte si náramky na papek a dajte pod bystrinku kde je vodopád aby 

nane padala voda a kamene samotné dajte do pomalšieho prúdu ešte predtým než napríklad nachvilku sa idete prechádzať tak si predstavujte ako tie kamene obväzuju koreňe stromov a čistí a dobýja ich potok keď je úplnok nabije 2 krát toľko lepšie je to dať do studenšej odporúčany čas 15 min. + my sme skúšali a naše kamene sa uplne zmenily teraz su energeticky nabité a čisté.

Nabitie kamena 

Ak ste si kúpily kameňe existuje veľa spôsobov ako ich dobiť kamene elementmi ja najradšej využivam element voda najlepšie prírodna ak ale nemáte zrovna poblízku potok postačí aj sprcha či umývadlo postup je nasledovný: Zoberte si svoje kamene dajte ich pod sprchu a necháte na ne dopadať jemný prúd vody malé kvapôčky pozor voda musí padať na všetky kameň ďalší účinny spôsob je mesiac  najlepšie v splne vtedy má najviac energie nechajte dopadať svit mesiaca na kameňe celú noc alebo ich nechajte dlho na daždi. Spôsobov je naozaj veľa a niesú ani ťažke ak si takéto cvičenie správite tak váš kameň bude plniť svoj účel lepšie napr. ak ste si kúpily lapis lazili na obranu určite vás bude brániť lepšie 

Nabitie kamena obrannou energiou

Vezmite si hocijaký kameň sadnite si ku nemu do pohodlného sedu nemusí to byť turecký sed môžete ležať len aby vám bolo pohodlno. Predstavte si mocné múri hradbi ktoré sú v tomto kameni obklopujú ho a brania ho pred negatívnou energiou sú to pevné hradby staviate ich vlastnými rukami kameň po kemeni ukladáte na seba abi už nikdi tadeto neprešla negatívna energia za tieto hradby.Posilnujete ich staviate čoraz viac a viac pevnejšie múry najskôr s kameňa potom s pevnejšieho a pevnejšieho materiálu až nakoniec sú to diamantové hradbi za ktoré neprejde žiadna nežiadúca energia. teraz okolo tej stavby tvoríte svetlo fialové svetlo je magický obal pevný ako diamant ale zato pružný Teraz ho popíšte runami  aby ste si boli isté že plní ten účel na čo bol stvorený

Ako si urobiť sacie kameňe

Zožente si kameňe čím viac tím lepšie a poukladajte ich do kruhu na zem do stredu dáte hlavný kameň do ktorého sa bude zbiehať energia z ostatných kamenov dude to kameň ktorý budete nosiť pri sebe alebo ho dáte aby vám posilnoval štít kamkolvek tento kameň nasmerujete bude dodávať velké množstvo energie tento kameň označíte runov X to znamená dar. dáte nad tento kruh ruky a začnite si predstavovať jednu žltú guličku energie v kameni tá ide do druhého kameňa a už sú do dve guličky do tretieho a tri a postupne sa to zvečuje a zríchlu až všetky kamené v tomto kruhu sú prepojené. teraz celýtento kruh začne sať energie s okolia pritahuhujú najskôr jednu guličku potom dve tri,štiry,päť čoraz viac a viac kamene sú mocnejšie a mocnejšie sajú energiu najskôr z blízkych vecí ale potom aj s tých ktoré sú dalej teraz zakričíte do tých kamenov nesajte mna a ešte ostatných ludí vašich známich rodinu a tak teraz prepojte vnútorný kruh s kamenmi v strede predtavte si ako včetká nasatá energia s kamenov odchádza do stred runa v strede už svieti s tolkého množstva energie takto si to predtsavujte čo najdlšie až kým si nebudete istý že to naozaj funguje môžete si odýchnuť kruh nechajte tak pár hodín dobré by bolo nechať ho tak aj deň aby sa tento kolobeh ustálil. Na druhý deň kamene rozneste na nejaké energetické miesta pozor každý kameň musíte znova naprogramovať oredstaviť si guličky energie ako sajú s okolia do seba a potom energiu dávajú kanu ktorý sme označily ako X potom už len energiu s kamena X pošlite tam kde chcete aby dodával energiu 

Ako prepojiť svoje telo z kameňom aneb ako sa super dobiť:

Ľahneme si na posteľ dáme si hore tričko poukladáme buď obľúbene kamene alebo jeden veľký a to na pupok(zlepšený príjem energie ) na tretie oko resp. čelo (pomáha k meditáci ukľudňuje) na krk (čistý krv zlepšuje jej priebech telom) na chrbát na kosť (zlepšuje stabilitu s tyrkysom obnovuje kosti) medzi stehná (ukľudnenie črevných a pohlavných problemov) medzi kolená (regenerácia nôh) potom keď máte kamene na mieste tak sa ukľudnite myslite na svoj element meditujte a predstavujte si ako rastie kvetina z každého kameňa podľa jeho farby tá rastlina napríklad ak je na bruchu raste od stredu teľa prechádza do kameňa kde sa sfarbí jeho farbou dovtedy normálna rastlina a vyrastá do veľkej výšky ak na vás svieti slnko tak si predstavte ako rastlina pohlcuje žiarenie a to teplúčko dáva do vášho organizmu .

Kameň-artefakt-miesto elementov ako na to?

Čo to je?Máme tu vlastne kameň ktorý je priamo spojený z elementom na energickej úrovni pomocou neho si môžete požičiavať energiu od elementu komunikovať s ním získavať odpovede rady pomáhať mu sa liečiť alebo ho umiestniť na nejaké miesto ktoré sa potom stane miesto toho elementu kde s ním môžete komunikovať.Postup : Ak potrebujete skalu čým vetšia tým lepšia to neznamená celá hora ale niečo čo unesieťe keď ste doma potrieme to bylinkamy (rozmarín,šalvia,bodliak,ihličie) potom ak máte niekoho kto vám s tým pomôže tým lepšie čím viac ľuďí sa pripojí tým to bude efektívnejšie (nečudujte sa keď to robíte sám a za 5 minút z malým škaredým kamwňom bude to nanič) kameň ešte vyčistíte aspoň 5 minút v ľadovej vode z kohútika posadťe sa pred kameň dajte sa do hlbokej meditacie 15 minút potom položte ruky na kameň a ďalších 15 minút meditujte nad elementov ktorý chcete aby tam bol napr. dajme si vodu potom to  minút nabíjajte svojou energiou a 10 minút myslíte ako z mora jazierka potoka (PODLA ELEMENTU!) idú guličky farby podobnej elementu do kameňa potom zvolajte do vody : "Óh voda ty čo dávaš tekutinu pre nás potrebnú čo nás zavlažuješ svojimy kvapkamy tá čo vie brať aj dávať tvoju nekonečnosť predstavuje more a silu rieka príď sem do tochto kameňa pripraveného ako tvoje sídlo pre tvojú vzešenosť aby som ti ja "vaše meno mená" mohol slúžiť príď sem a odpovedaj mi na otázky ja ti pomôžem budem ti slúžiť len sa presuň do svojho domova" keď pocítite vetší nával energie stalo sa to ak máte iný element použite proste oslovenie ako ja tu ide o to čo najlepšie osloviť a čo najkrajšie zdôrazniť silu a dôležitosť elementu keď sa element usadí komunikujte s ním ďalších 30 minút a viac čo najviac keď odchádzate vždy slovamy "Opúšťam vás môj pane "element(oheň voda zem vzuch)" ak si vravíte prečo takto tak je veľmi veľká vec keď môžete komunikovať z elementom pomocou neho sa naučíte nové techniky môžte komunikovať z elementálmy a žiadať ich o pomoc keď sa chcete kameňa zbaviť dajte ho vždy do jeho elementu v prírode zo slovamy "Môj pane opúšťam vás ale navraciam skade ste prišli vaše rady boli pre mňa okúzlujúce ale teraz sa vydávam na samotársku cestu prosím nehnevajte sa a prepojte sa s týmto miestom v pokoji" a odíťte .Ak použijete drahé kamene bude sa to násobiť o schopnosť kameňa napríklad akvamarín-regenerácia keď komunikujete z elementov regeneruje sa vám zároveň vaše telo citrín-meditácia vaša meditácia bude ľahšia komunikovanie a odpovede tiež ak chcete kameň prepojiť z miestom tak musíte nájsť kameň veľký v prírode a vykonať všetko tam iné to není ale kedže musí byť vetší je lepšie keď je tam viac ľudí nato.A kameň môžete-musíte posiľnovať napríklad k nemu ukľadať drahé kamene ktoré mu pomáhaju .

 

 

 

 

 

Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52