OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

gagát

 

GAGAT
 
Gagát sa označuje  tiež ako Čierny jantár.
 
Tento organický produkt obsahuje až 80% uhlíku. Už v staroveku sa ťažil v Anglicku a vyvážal sa do Ríma. Verilo sa, že účinne pomáha proti TBC.
 
V Indii a Stredozemí amulety slúžili proti uhranutiu, v stredoveku pitie gagátového prášku s vodou alebo vínom malo liečivé účinky, americkí indiani ho používali na výrobu šperkov.
 
V súčasnosti sa používa pri chorobách nôh, dolnej časti chrbtice, ale aj pri zápale čelovej dutiny a migrénach. Jeho utišujúci vplyv možno využiť i pri bolestiach zubov.
 
 
 
Ozdvádza negatívnu energiu. Priťahuje vraj ľudí, ktorí sú "starými dušami" z pohľadu inkarnácie. Je vhodný na otváranie ciest za novými životnými skúsenosťami a ako sprievodca na týchto cestách.
Dokáže udržiavať v rovnováhe financie a ochraňuje podnikanie.

Na duševnej úrovni ponúka možnosť zlepšenia kontroly na vlastným životom, rovnováhy pri premenlivých náladách a potlačenie depresií.Pri položení na hruď nasmeruje silu kundalíny ku korunnej čakre a prečistí ju + podnecuje rast kundalíny.
 
Lieči migrény, epilepsiu, bolesti krku a nachľadnutie. Potlačuje opuchy spôsobené činnosťou rôznych žliaz. Používal sa tiež pri menstruačných ťažkostiach.
 
http://www.magicka-pohoda.cz/files/products/gagat%5B1%5D.jpg
Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52