OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

slnečný kameň

 

slnečný
 
Slnečný kameň (inak zlatý aventurín) nás obdaruváva svojim pokojom a vyrovnanou mysľou. Utišuje hnev a citové rozčúlenie.
 
Veľmi dobre pôsobí pozitívne na všetko, čo má súvisí s majetkom a peniazmi. Používa sa k ochrane záhrad, domov pred geopatogénnymi zónami. Ak ho nosíte pri sebe, ochráni vás pred elektromagnetickým smogom - počítače, mikrovlnné rúry, mobilné telefóny. Takisto ochraňuje pred škodlivými látkami, ktoré znečisťujú prostredie. 

Posilňuje schopnosti, ktoré sú potrebné k riadeniu druhých ľudí a k rozhodovaniu.
Pomáha nám vcítiť sa do iných ľudí, podporuje súcit, vytrvalosť. Dokáže nás viesť naspäť do minulosti, aby sme našli dôvody momentálnej nerovnováhy.
 
Slnečný kameň je veľmi nápomocný pri problémoch s rečou, s komunikáciou - pomáha pri koktavosti, pri ťažkých neurózach, vďaka tomu, že pomáha pochopiť problémy, ktoré sú na pozadí týchto chorôb. Podporuje kreativitu, vnímovosť, spája citovú úroveň s rozumovou. Pomáha ako úľava od zlosti, pri podráždenosti.
 
slnečný kameň
 
 
 
Podporuje citové prejavy a pomáha nám "zostať" v srdci iného človeka. Udržuje energie jin a jang v rovnováhe, pomáha pri regenerácii srdca. Na úrovni jemnohmotného tela ochraňuje srdcovú čakru. 
 

Pomáha pri prejedaní sa, pri obezite, bulímii a anorexii. Hovorí sa, že kto ho nosí pri sebe, výrazne napomáha zharmonizovať stravovacie návyky a takisto pozitívne pôsobé na psychiku. Stupňuje akčnosť toho, kto ho nosí.
 
Podporuje činnosť pečene a obličiek.Lieči štítnu žľazu, vyrovnáva krvný tlak, znižuje hladinu cholesterolu, pôsobí preventívne proti vzniku arteriosklerózy a proti prepuknutiu alergií. Uľavuje pri migréne, pozitívne vplýva na oči. Aventurín lieči nadľadviny, pľúca, dutiny, srdce, svalový a urogenitálny systém, ďalej lieči žalúdočné problémy. Ak si z neho urobíte elixír, pomáha pri kožných problémoch.
Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52