OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

aragonit

 

aragonit
 
Aragonit našli roku 1788 a jeho názov pochádza od Rio Aragon v Španielsku.
 
Energia aragonitu je veľmi spirituálna a pomáha nám spojiť sa s duchmi. Spája  nás s energiou Matky Zeme a vťahuje túto energiu do nášho energetického tela. Tým okolo nás vytvára harmóniu.
 
 
Tíši vnútorný nepokoj, tiky a kŕče, posilňuje imunitný systém,
odstraňuje mrazenie a studené končatiny. Pomáha pri ťažkostiach s platničkami, pri ukladaní vápnika. Lieči Reynaudovú chorobu. Dodáva energiu a rozohrieva telo.
 
 
Uzemňuje, čistí energetické bloky, ruší geopatogénne zóny.Zvyšuje našu trpezlivosť.Učí nás trpezlivosti, ústretovosti, spoľahlivosti, tolerancii a adaptácií. Pomáha v čase napätia. Chráni pre citovým nátlakom a zlosťou. Podporuje duchovný rast.
 
a
 
Má liečivé účinky pre oči, mozog, centrálnu nervovú sústavu, zuby a srdce. Pomáha i pri problémoch s pokožkou vrátane vrások a rohovatenia.
 

Prostredníctvom Aragonitu vieme nadviazať kontakt s našimi duchovnými vodcami a strážnymi anjelikmi a nechať sa nimi viesť.
 
Je vhodný ako príprava na meditáciu. Vyvažuje jinovú a jangovú energiu.Zlepšuje naše pochopenie pre podstatu problému. Zvyšuje energiu afirmácií, motlitieb, zaklínadiel, mantier a magických predmetov.
 

Zvyšuje odolnosť organizmu proti negativým vplyvom vonkajšieho prostredia.
Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52