OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

bronzit

 

BR
 
Bronzit sa dostal k svojmu pomenovaniu prostredníctvom svojej bronzovo-vláknitej farby.
 
Starí Gréci a Rimania ho pre svoju farbu a kovový lesk považovali za kameň hojenia a túžby. Rimania ho považovali za amulet pred duševnými chorobami.
 
Bronzit je kameňom, ktorý vo svojom majiteľovi prebúdza odvahu, láskavosť a sebaprijatie. Pomáha nám prispôsobiť sa situáciám, ktoré tvrdohlavo odmietame prijať a vyriešiť problémy s rozhodnosťou.
 
Prináša istotu a stabilitu. Je to kameň služby - ukazuje hodnotu pomoci. Pomáha nám lepšie zdolávať stres.
 
 
Udržiava v nás vnútorný pokoj, posilňuje nervový systém. Presadzuje rozumnú rovnováhu medzi tým čo chcem a tým, čo by bolo celkovo dobré.  Zvýšuje našu triezvosť, koncentráciu a odhodalnie. Ak ste náchylný k seba vykorisťovaniu, Bronzit vás na to upozorní a dáte to doporiadku.
 
Obzvlášť v extrémnych situáciách, pomáha konať obozretne a pragmaticky. Podporuje metabolizmus horčíka, vynikajúco pôsobí proti kŕčom, uvoľňuje svalovú stuhlosť, a zvyšuje pevnosť a tvrdosť kostí. Zbavuje cýyst. Zoceľuje už vytovrené duševne jazvy na našom ubolenom srdiečku.
 
 
http://www.charmsoflight.com/Images/Gemstones/Bronzite%20polished%20gemstone%20beads.jpg
 
 
Pomáha pri akné, pupienkoch, alergiách,  herpesoch a iných kožných ochoreniach. Uvoľňuje svalovú stuhlosť.
 
Nosieva sa priamo na tele alebo vo vrecku.  Vibrácie Bronzitu prenikajú do nášho tela najlepšie prostredníctvom čakry solar plexu. Pri meditácií v oblasti tretieho oka Bronzit harmonizuje telesný, energetický tok a funguje ako ochranný štít pred patogénmi.  Ak meditujete často s týmto kamienkom dosiahnete  nové úrovne života.
Chcete vedieť ktorý kameň prinesie lásku a  zrýchly učenie, alebo pridá vam energiu?

- Naučte sa rozoznať bylinky , pomáhajú pri reume,rakovine,zlomeninách liečia ekzémy,chrípku a iné kliknite sem 

aktualizované: 28.12.2016 13:31:52